Merhaba,

Bu sayfa sizin için, lütfen sizde bir şeyler yazın ....

Bakalım ilk kim yazacak....... kim ne diyecek....

 

Sayın Faik Bey....

inkayantalya yahoogrupsu kısa bir süredir takip ediyorum fakat yazılarınızı ilgi ile okuyorum....fakat bu yolladığınız yazı beni çok duygulandırdı ve inanki 40 yaşında olan biri olarak göz yaşlarımı tutamadım.....çünkü benimde 10 yaşında bir kızım var ve herşeyden önce ona bir gelecek hazırlama savaşındayım malum yaaa ülkemizde tüm anne ve babalar kızları ve oğullarına endeksli yaşamıyormu????? bu nekadar doğru ne kadar yanlış orası tartışılabilir ama ben anne ve babamdan böyle gördüm böyle devam ediyorum ve elimden geldiği kadarda devam edeceğim.....buradaki emeklerinize ve ellerine vede beyninize sağlık .....sağlıcakla ve mutlu kalın.....kolay gelsin.....

kaaan genç

 

Selam Faik abi. Tesadüfen google'da Ürkütlü yazdım ve bu adresle buluştum.Öncelikle ellerine sağlık.Ben Fatih AKCAN.1976 Ürkütlü doğumluyum.Şu an Malatya'da İngilizce öğretmenliği yapmaktayım.Ama bu dönem Çankırı'da askerim.Ben Akveliler sülalesinden eski muhtar Ali AKCAN'ın oğluyum.Daha önce de sana e-mail atmıştım bilmiyorum ulaştımı.Eğer sana herhangi bir konuda yardımım dokunacaksa memnuniyetle yaparım.Abicim kendine iyi bak. Gavurgeci dayımlarada selam söyle.Bana ulaşmak istersen ;
                                
fatihakcan999@mynet.com
                                
fantom1515@mynet.com

Abicim tekrar tebrik eder başarılarının devamını dilerim.Görüşmek dileğiyle.
 

Merhabalar
Bir Ürkütlü lü olarak siteden yeni haberdar oldum  Ürkütlü ve kendim adına çok sevindim ben hacı yakup bultın torununun torunuyum buradan ilk isteğim dedemin soyadının düzeltilmesidir ikinci isteğim ise ziyaretçi defterinin aktifleştirilmesidir benim yapabileceğim bir şey olursa yardım etmekten zevk duyacağımı da belirtmek istiyorum şu an erzurumda biyoloji öğretmenliğinde okuyorum bu sene okulum bitecek bundan sonra köyüm ile daha fazla ilgilenmek istiyorum 

    

Bazen kurmak istediğiniz cümleyi oluşturacak kelimeleri seçemezsiniz. içimizde kalır manası. binlerce teşekkür sevgi saygı az kalır ifade etmeye. hayatıma kattığı yeni renkten dolayı ne desem az gelir.

İmran SOYSAL    namıdiğer zu zu

Faik bey, 

Kasabamıza ait bir site olduğunu öğrenince çok sevindim.Okudum. Babama ait yazmış olduğunuz tümceleri okuyunca çok üzüldüm.

Hüsamettin beyi sevenler de vardır sevmeyenler de.İnsan melek değil ki...Olağan.Mutlaka sizi,ailenizi takdir edenler ,olumsuz yanlarınız olduğunu düşünenler de olabilir .

Fakat;

Bir başkası hakkındaki düşüncelerini yayınlanması o ailenin üzülmesine, bir veya birkaç kuşak sonrasının (bak bak senin deden durmadan döven, deli, insanlığa faydası olmayan bir İnsanmış.)olumsuz durumlarla karşılaşmasına sebep olabilir.

Hüsamettin beyi takdir eden birçok insan tanıyorum.Olumsuz düşünceye sahip bir insan da tanımış olduk önemli değil.Kendimi değil, evlatlarımızı düşünüyorum. 

Biz aile olarak böyle durumlarda,

‘’DÖVENE ELSİZ SÖVENE DİLSİZ'' düşüncesiyle hareket ediyoruz. 

Kendinizi benim yerime koyarak yazınızı tekrar incelemenizi rica ediyorum.

Nihat AKCAN